SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

EBEBK Hisse de Patron Alımı Devam Ediyor 2024

Ebebek Mağazacılık A.Ş. tarafından dün geçilen KAP bildirimi, şirketin yatırımcılarına moral verdi. EBEBK hisse de patron alımı devam ediyor; işte detaylar…

Yayınlanma:
EBEBK Hisse de Patron Alımı Devam Ediyor 2024

Halka arzı geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Ebebek Mağazacılık A.Ş.’nin payları Borsa İstanbul’da EBEBK kodu ile işlem görmeye başlamıştı. Şirket payları, halka arzın akabinde gerçekleştirdiği tavan serisinin ardından pey der pey düşmeye başladı. Düzeltme süreci son derece uzun süren EBEBK payları, halka arz fiyatına kadar geri çekildi. Ancak hissenin düşüşü bu noktada da kesilmedi ve 2024 yılında halka arz fiyatının altı görüldü. Ebebek Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu üyelerinin ise, firmanın hisselerinden geri alımları ara ara sürüyor. EBEBK hisse de patron alımı için dün yeni bir KAP bildirimi geldi. Arz Takvimi takipçileri ile birlikte detaylara göz atalım…

EBEBK Hisse de Patron Alımı Devam Ediyor 2024

Ebebek Mağazacılık A.Ş. lotları pay başına 46,5 liradan 2023 yılında halka arz edilmişti. Akabinde yaptığı ralli ile en yüksek 82,75 TL noktasını gören EBEBK hisse, bu seviyeden başladığı düşüşünü durduramıyor. Önce arz fiyatına kadar geri çekilen EBEBK hisse, burada da düşüşünü sınırlayamayınca 42,12 TL seviyesine kadar indi.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Şirketin büyük ortakları, hisse fiyatı düştükçe pey der pey geri alım gerçekleştiriyorlar. Son olarak, Ebebek Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mahmud Muhammed Topbaş; 42,50-43,60 TL fiyat aralığından 116.200 lot hisse aldığını dün (3 Haziran Pazartesi) itibariyle açıkladı. Bu haber, hisseye bir miktar tepki yükselişi getirdi.

EBEBK Hisse de Patron Alımı Devam Ediyor 2024

EBEBK Hisse de Patron Alımı Devam Ediyor

Ebebek Mağaza Sayısı Hakkında Yeni Açıklama Geldi!

Dün itibariyle firmadan gelen tek KAP bildirimi bu da değildi. Mayıs ayının sona ermesi ile birlikte, Ebebek Mağazacılık A.Ş. tarafından Mayıs ayında açılan ve kapanan mağazalar ile toplam mağaza sayısına yönelik olarak duyuru geldi. Firmadan yapılan açıklamaya göre Mayıs ayı içerisinde Bursa da 1 mağaza açıldı ve Zonguldak’ta da 1 mağaza kapandı. Bu gelişmenin ardından:

Nisan ayı sonunda ülke genelinde 240 tanesi geleneksel ve 7 tanesi de mini mağaza konseptinde olmak üzere Türkiye’de toplam 247 mağazaya sahip olan Ebebek Mağazacılık A.Ş., Mayıs ayı sonunda da aynı sayıda mağaza sayısına sahip şekilde ticari faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

EBEBK KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz