SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

Elon Musk Beğendi Kedi Temalı Koin Uçtu

Kedi temalı kripto paraların popülerliği gün geçtikçe artıyor. Elon Musk tarafından beğenilen bir twit kedi temalı koine ciddi prim yaptırdı, işte detaylar…

Yayınlanma:
Elon Musk Beğendi Kedi Temalı Koin Uçtu

Dün akşam, dünyanın en zengin iş adamı olarak gösterilen Elon Musk tarafından beğenilen bir twit sonrasında kripto para piyasasının gündemi bir anda değişti. Elon Musk’ın satın aldığı ve ismini Twitter yerine X olarak değiştirdiği sosyal medya mecrası, bilindiği üzere kripto para topluluklarının en aktif kullandıkları alanların başında geliyor. Mecranın sahibi konumundaki Elon Musk, platformu bir hayli aktif şekilde kullanıyor. Elon Musk’ın her gün onlarca twit ve yüzlerce beğeni ile dikkat çektiği platformda dün akşam da kedi temalı bir coinin fan sayfasının yaptığı yorumu beğenmesi dikkatlerden kaçmadı. Arz Takvimi okuyucuları için detaylara yer verelim…

Elon Musk Beğendi Kedi Temalı Koin Uçtu

X platformunun sahibi Elon Musk, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki seçim ile ilgili olarak X de farklı hesaplarla görüş alış verişi yaparken; klasik medya kanallarının yerine X üzerinden haberlerin takip edilmesinin daha sağlıklı olacağını ve burada daha özgür bir ortam bulunduğunu ifade etti. X de yayımlanan makaleleri örnek veren Elon Musk’ın bu düşüncelerine farklı kullanıcılardan da destek geldi.

Bunun yanı sıra, geçtiğimiz yılın sonunda piyasaya çıkmış olan $PSPS kodlu bir kedi coinin fan sayfası tarafından Elon Musk etiketlenerek yapılan yorumda; X üzerinden yayımlanan makalelere dikkat çekilerek ünlü iş adamına destek verildi. BobaCat isimli koinin fan sayfasının söz konusu twiti Elon Musk tarafından beğenildi. Bu durum, diğer kullanıcılar tarafından kısa sürede fark edilince, söz konusu koinde hızlı bir pump (yükseliş) yaşandı.

Elon Musk Beğendi Kedi Temalı Koin Uçtu

Elon Musk Beğendi Kedi Temalı Koin Uçtu

Özellikle son 3 ayda zaten ciddi bir yükseliş yaşamış olan BobaCat, Elon Musk’ın bahse konu twiti beğenmesinin ardından yaklaşık yüzde 100 oranında değer kazandı. Böylece $PSPS kodlu koinin son 1 aydaki yükselişi 11 kat seviyesinden 22 kat düzeyine çıktı. Söz konusu kedi temalı kripto para biriminin piyasaya sürülmesinden bu yana kaydettiği yükseliş ise 350 kat seviyesini buldu.

Kripto Piyasasında Kedi Coin İstilası Başlayabilir haberimize buradan göz atabilirsiniz.

$PSPS Daha Yükselir mi?

Elon Musk’ın doğrudan BobaCat isimli koine dair destek twiti ya da paylaşımı söz konusu değil. Bununla birlikte, kullanıcıların kripto para piyasasına ilgisi bilinen Elon Musk’ın her hareketini dikkatle takip ettiği de aşikar. BobaCat isimli koine şu anda giriş yapmak isteyen yatırımcılar, bu seviyeden alınıp alınmayacağını merak ediyor. Elbette bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değil.

Memecoin sınıfında yer alan $PSPS için satın almayı ve yatırım yapmayı düşünen kişilerin mutlaka kademeli işlem açmaya özen göstermeleri ve kendilerini etkileyecek miktarlarda yatırım yapmamaları önem arz etmekte.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz