SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

Kripto Piyasasında Kedi Coin İstilası Başlayabilir

Kripto para piyasaları son dönemlerde canlandı, BTC zirve yeniledi. Kripto piyasasında yakın gelecekte kedi coin istilası olabileceğine yönelik emareler var.

Yayınlanma:
Kripto Piyasasında Kedi Coin İstilası Başlayabilir

Bitcoin, 15 bin dolar seviyelerinden başlattığı ralliyle önce 30 bin direncini aşmış ve ardından 50 bin dolar yürüyüşünü de başarılı şekilde tamamlamıştı. Gözünü eski zirvesine diken BTC, geçtiğimiz hafta içerisinde ATH yaparak 70 bin dolar düzeyinin üzerine çıkmıştı. Hali hazırda 70 bin doların üzerinde bulunan BTC, bu seviyeyi teknik anlamda destek noktası yapmaya çalışıyor. Bitcoin’deki yükseliş henüz altcoinlere tam anlamıyla yansımasa da, kripto para borsalarının öne çıkardığı projeler de görülüyor. Bunların arasında kedi konseptli kripto paralar dikkat çekiyor. Gelecekte kripto piyasasında kedi coin istilası yaşanabilir.

Kedi Koinler Popülarite Kazanıyor!

Memecoinler kripto piyasasının olmazsa olmazı konumunda. Özellikle, bir önceki boğa döneminde dünyanın en zengin insanlarından biri konumunda bulunan Elon Musk’ın Dogecoin’e global çapta popülarite kazandırmasının akabinde onlarca farklı köpek temalı kripto para türemişti. Söz konusu koinleri farklı “hayvan temalı memecoinler” takip etmişti.

2024 yılına gelinmişken, tüm bu memecoinler arasında kediler henüz kendisine yer bulabilmiş değil. Örneğin, piyasa değeri yüzlerce milyon dolar olan pek çok köpek temalı kripto para varken, herhangi bir kedi coinin piyasa değeri an itibariyle 50 milyon dolar seviyesinde dahi bulunmuyor (geçmişte 100 milyon dolara yaklaşıp sonrasında değeri düşen paralar mevcut).

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Tüm bunlar bir yana, yeni kripto para boğa döneminde kedi temalı coinlerin de kendisine piyasada yer bulacağı anlaşılıyor. Zira, kripto piyasasının en önemli aktörlerinden olan kripto para borsaları, “kedili paylaşımlar” ve kampanyalar yapmaya başladı. Bu durumun, peşi sıra kedi coin projelerini gündeme getirebileceği düşünülüyor.

Binance’dan Binancecat Kampanyası

Binance’dan Binancecat Kampanyası

Binance’dan Binancecat Kampanyası

Uzun yıllardır kripto para piyasasının en önemli ve en büyük borsası konumunda bulunan Binance, 2023 yılı başında “Binancecat vs. Binancedog” kampanyası düzenleyerek insanların evcil kedi ve köpeklerini paylaşmasını istemiş ve bu kampanyanın sonucunda kazananın “Binancecat” olduğunu açıklamıştı. Aradan geçen bir yılın ardından, Binance aynı kampanyayı yineledi ve 2024 itibariyle tekrar düzenliyor. Bunun yanı sıra; OKX, Kucoin ve Gate.io gibi önemli kripto para borsalarının da kedili paylaşımlara ağırlık verdiği son dönemlerde dikkatlerden kaçmıyor.

Piyasadaki Kedi Koinler Hangileri?

Kripto piyasasında şimdiden onlarca kedi koin kendisine yer bulmuş durumda. Bunlardan sivrilen bir kaçını paylaşmak gerekirse:

  • Catcoin – $CATS (OKX Web3 iş portföyünde bulunuyor)
  • Bitcoin Cats – $1CAT
  • MMSS – $MMSS
  • Catecoin – $CATE
  • CatCoin – $CAT

Bu projelerin yanı sıra elbette kedi temalı yeni coinler de gün be gün artmaya devam ediyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz