SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS Bu Hafta Temettü Dağıtacak

Şirketler, elde ettikleri kârı ortakları ile paylaşamaya devam ediyor. ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS bu hafta temettü dağıtacak; işte detaylar…

Yayınlanma:
ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS Bu Hafta Temettü Dağıtacak

Gelecek hafta Borsa İstanbul 4 gün açık olacak. 1 Mayıs Çarşamba günü İşçi Bayramı olması nedeniyle resmi tatil ve BIST de bu sebeple kapalı. Önümüzdeki hafta 4 işlem gününde 5 şirket, paydaşlarına temettü dağıtımı yapacak. ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS tarafından yapılacak kâr payı dağıtımının miktarlarına ve diğer ayrıntılara Arz Takvimi okuyucuları ile birlikte göz atalım…

ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS Bu Hafta Temettü Dağıtacak – 27 Nisan 2024

Önümüzdeki hafta Pazartesi günü Çemtaş Çelik Makine ve Çimsa Çimento, geçtiğimiz yıl elde ettikleri net kardan, belirledikleri tutarı yatırımcılarının hesaplarına gönderecek.

İLGİLİ HABER Çimsa Çimento Hissesi CIMSA Hedef Fiyat 2024 Tahminleri
Şirketler, elde ettikleri kârı ortakları ile paylaşamaya devam ediyor. ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS bu hafta temettü dağıtacak; işte detaylar…
  • Çemtaş temettü tutarı 2024 itibariyle ne kadar?: Çemtaş Çelik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. (CEMTS), yatırımcılarına lot başına brüt 0,15 TL ve net 0,135 TL kar payı ödeyecek. Böylece, bin lot CEMTS hissesini elinde bulunduran yatırımcı 135 TL’lik kar payı ödemesi alabilecek. Bilindiği üzere, temettü dağıtımında yüzde 10 seviyesinde stopaj uygulanmakta.
  • Çimsa temettü kaç TL 2024?: Pazartesi günü temettü dağıtımı yapacak bir diğer firma ise Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. (CIMSA) olacak. Yatırımcılarına lot başına brüt 1,06 TL ve net 0,95 TL kar payı ödeyecek Çimsa’nın hissesinden 100 lotu portföyünde bulunduran yatırımcı, net 95 TL kar payı alacak.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

30 Nisan Salı günü yatırımcılarına kar payı dağıtımı yapacak firma ise Polisan Holding olacak.

  • Polisan kaç TL kar payı dağıtacak 2024?: Polisan Holding, lot başına brüt 0,12 TL ve net 0,106 TL temettü ödemesi gerçekleştirecek. Böylece, elinde bin lot POLHO hisse olan yatırımcı 106 TL kar payı ödemesi alacak.
ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS Bu Hafta Temettü Dağıtacak

ENJSA, SAHOL, POLHO, CIMSA ve CEMTS Bu Hafta Temettü Dağıtacak

2 Mayıs Perşembe günü Sabancı Holding ve Enerjisa Enerji kar payı dağıtımı yaparak yeni aya girecek.

  • SAHOL kaç lira temettü verecek 2024?: Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. lot başına brüt 2,94 TL ve net 2,65 TL kar payı ödemesi yapacak. Portföyünde 100 lot Sabancı hissesi bulunduran yatırımcı 265 TL temettü alabilecek.
  • ENJSA ne kadar temettü verecek 2024?: Enerjisa Enerji A.Ş. tarafından yatırımcılarına lot başına brüt 2,79 TL ve net 2,51 TL kar payı dağıtılacak. Elinde 100 lot ENJSA bulunan yatırımcının hesabına 251 TL’lik temettü tutarı yatacak.

KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz