SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

MARBL ve KLKIM 2024 Temettü Ödemesi Ne Zaman, Ne Kadar?

Şirketlerin geçtiğimiz yıl elde ettikleri net dönem karından paydaşlarına kar payı dağıtımları sürüyor. MARBL ve KLKIM 2024 temettü ödemesi ne zaman, ne kadar?

Yayınlanma:
MARBL ve KLKIM 2024 Temettü Ödemesi Ne Zaman, Ne Kadar?

Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş., MARBL hisse paydaşlarına ve Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. de KLKIM hisse paydaşlarına gelecek hafta temettü dağıtacak. Her 2 şirket de Kurban Bayramı öncesinde ortaklarının hesaplarına kar paylarını yatırmış olacak. MARBL ve KLKIM 2024 temettü ödemesi ne zaman, ne kadar; sorularını detaylı olarak Arz Takvimi takipçileri ile birlikte yanıtlayalım…

MARBL ve KLKIM 2024 Temettü Ödemesi Ne Zaman, Ne Kadar?

Borsa İstanbul’da payları işlem gören firmalardan bazıları, yatırımcılarına ödedikleri kar payları ile dikkat çekiyorlar. Söz konusu şirketler arasında Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş. ile Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. de bulunuyor. Her 2 firma da önümüzdeki hafta içerisinde paydaşlarına temettü ödemesi yapacak. Hesaplara kaçar lira temettü geçeceğine dair özet veriler ise şu şekilde:

Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş. MARBL hisse kar payı kaç lira?

Halka arzı 2023 yılında gerçekleştirilen şirketin geçtiğimiz yıl elde ettiği net kardan temettü ödemesi 10 Haziran Pazartesi günü yapılacak. MARBL paydaşlarına lot başına 0,055 TL brüt ve 0,050 TL de net kar payı ödeyecek firma; portföyünde 1000 lot MARBL bulunan yatırımcıya 55 lira temettü verecek.

MARBL ve KLKIM 2024 Temettü Ödemesi Ne Zaman, Ne Kadar?

MARBL ve KLKIM 2024 Temettü Ödemesi Ne Zaman, Ne Kadar?

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. KLKIM hisse kar payı kaç lira?

KLKIM paydaşlarına lot başına 0,14 lira brüt ve 0,127 TL de net kar payı dağıtacak olan Kalekim Kimyevi Maddeler, elinde 1000 lot KLKIM hisse bulunan yatırımcısına net 127 TL temettü verecek.

KLKIM KAP MARBL KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz