SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Halka Arz Olacak Şirketler ve Hisseler 2024

SPK’dan halka arz onayı bekleyen pek çok firma bulunuyor. Yeni yılda halka arz olacak şirketler ve hisseler 2024 listesine Arz Takvimi okurları ile birlikte göz atalım.

Yayınlanma:
Halka Arz Olacak Şirketler ve Hisseler 2024

BIST’in sert bir düzeltmeye girdiği 2023 yılının son ayında yeni halka arz olan hisseler de bu düzeltmeden olumsuz etkilendi. Buna rağmen SPK’dan Aralık ortasında son onay olan Avrupakent GYO halka arzına 3,5 milyon dolayında yatırımcı katıldı. Gelecek yıl halka arz olmayı bekleyen onlarca firma için bu elbette iyi haber. Borsanın ve halka arzların üzerindeki kara bulutlar dağıldığında; önümüzdeki yıl halka arz olacak şirketler ve hisseler 2024 itibariyle içeriğimizde yer almaktadır.

Halka Arz Olacak Şirketler ve Hisseler 2024 Listesi

2023 yılında yayımlanacak son haftalık SPK Bülteni kaldı. Bu bültende yeni bir halka arz onayı çıksa dahi, söz konusu şirketin halka arz talep toplaması 2024 yılında gerçekleştirilebilecek. İşte yeni yılda halka arz olmayı bekleyen firmalar…

Özyaşar Tel Halka Arzı 2024 – OZYSR Hisse

Çokyaşar Holding A.Ş firması Özyaşar Tel halka arzında 24 milyon lot satılacak. QNB Finans Yatırım konsorsiyum liderliğinde OZYSR kodu ile halka arz edilmesi beklenen firma için bütün detaylara buradan ulaşabilirsiniz: Özyaşar Tel Kimin? OZYSR Ne İş Yapar?

Özyaşar Tel Kimin? OZYSR Ne İş Yapar?

Özyaşar Tel Kimin? OZYSR Ne İş Yapar?

Horoz Lojistik Halka Arzı 2024 – HOROZ Hisse

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Ticaret A.Ş gelecek yıl halka arz olması beklenen firmalardan. Taner Horoz’a ait şirketin halka arzında 20,5 milyon lotun satılması ön görülüyor. HOROZ kodu ile BİST de işlem görmesi beklenen firmanın tüm detayları için: HOROZ Halka Arz Bilgileri, Horoz Lojistik Ne İş Yapar?

Horoz Lojistik Halka Arz Bilgileri!

Horoz Lojistik Halka Arz Bilgileri!

Alves Kablo Halka Arzı 2024 – ALVES Hisse

Ankara merkezli Alves Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş de önümüzdeki sene halka açılacak firmalardan. 28 milyon lotunun satılacağı ve hisselerinin ALVES kodu ile Borsa İstanbul’da işleme girmesi beklenen şirket için tüm detaylar: Alves Kablo Kimin? ALVES Ne İş Yapar?

Alves Kablo Kimin? ALVES Ne İş Yapar?

Alves Kablo Kimin? ALVES Ne İş Yapar?

Odine Solutions Teknoloji Halka Arzı 2024 – ODINE Hisse

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş gelecek yılın popüler halka arzlarından biri olabilir. ODINE kodu ile BİST de işlem görmesi beklenen firmanın bütün detaylı bilgilerine buradan göz atılabilir: ODINE Kimin? Odine Solutions Teknoloji Ne İş Yapar?

ODINE Kimin? Odine Solutions Teknoloji Ne İş Yapar?

ODINE Kimin? Odine Solutions Teknoloji Ne İş Yapar?

Zen Girişim Halka Arzı 2024 – ZENGS Hisse

Halka arz başvurusu SPK da onay bekleyen firmalardan biri de Zen Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş konumunda. Borsada hisselerinin ZENGS kodu ile işlem görmesi beklenen şirketin 50 milyon lotu halka arz edilecek; işte tüm detaylar: ZENGS Kimin? Zen Girişim Ne İş Yapar?

ZENGS Kimin? Zen Girişim Ne İş Yapar?

ZENGS Kimin? Zen Girişim Ne İş Yapar?

Multinet Halka Arzı 2024 – MLTNT Hisse

Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. yeni yılda SPK’dan halka arz onayı bekleyen firmalardan biri. MLTNT koduyla Borsa İstanbul da işlem görecek olan şirketin Info Yatırım konsorsiyum liderliğinde halka arz edilmesi ve sürecin tamamlanmasıyla halka açıklık oranının yüzde 30 olması öngörülmektedir; işte detaylar: MLTNT Kimin? Multinet Ne İş Yapar?

Multinet Ne İş Yapar, Ne Zaman Kuruldu?

Multinet Ne İş Yapar, Ne Zaman Kuruldu?

Arkopa Ahşap Halka Arzı 2024 – ARKOP Hisse

Alnus Yatırım konsorsiyum liderliğinde önümüzdeki yıl halka arz edilmesi planlanan Arkopa Ahşap Panel Sanayi ve Ticaret A.Ş, 37 milyon lotun halka arz edilmesinin planlandığı süreç sonunda yüzde 37 dolayında halka açılmış olacak. ARKOP kodu ile borsada işlem görmesi beklenen şirkete dair tüm detaylar için: Arkopa Ahşap Kimin? ARKOP Ne İş Yapar?

ARKOP Halka Arz Geliri Kullanım Alanları! Arkop Halka Arz Taahhütleri!

ARKOP Halka Arz Geliri Kullanım Alanları! Arkop Halka Arz Taahhütleri!

Gündoğdu Gıda Süt Halka Arzı 2024 – GUNDG Hisse

Gündoğdu Gıda Süt Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş de taslak izahnamesini SPK’ya sunan ve halka arz onayı bekleyen firmalar arsında bulunuyor. Zülküf Kopuz’a ait olan firmanın 10 milyon lotunun halka arz edilmesi ve GUNDG kodu ile işlem görmesi bekleniyor. Gündoğdu halka arzına dair tüm detaylar: Gündoğdu Gıda Kimin? GUNDG Ne İş Yapar?

Gündoğdu Gıda Kimin? GUNDG Ne İş Yapar?

Gündoğdu Gıda Kimin? GUNDG Ne İş Yapar?

Artemis Halı Halka Arzı 2024 – ARTMS Hisse

İnfo Yatırım konsorsiyum liderliğinde 17 milyon lotunu halka arz etmek isteyen Artemis Halı A.Ş, taslak izahnamesini SPK’ya sunarak onay beklemeye başladı. Şirketin 2024 yılında halka arzının gerçekleştirilmesi ve ARTMS kodu ile BİST de işlem görmeye başlaması ön görülüyor. Şirketin halka arz detayları için: Artemis Halı Kimin, Finansal Durumu Nasıl?

Artemis Halı kimin, ARTMS ne iş yapar?

Artemis Halı kimin, ARTMS ne iş yapar?

Mogan Enerji Halka Arzı 2024 – MOGAN Hisse

İş Yatırım ve TSKB konsorsiyum liderliğinde halka arzını gerçekleştirmesi beklenen Mogan Enerji Yatırım Holding A.Ş, paylarının yüzde 7,5’unun BİST de işlem görmesi planlanıyor. MOGAN kodu ile borsada işleme 2024 yılında başlaması ön görülen şirkete dair tüm detaylar: Mogan Enerji Kimin? MOGAN Ne İş Yapar?

Mogan Enerji Kimin? MOGAN Ne İş Yapar?

Mogan Enerji Kimin? MOGAN Ne İş Yapar?

Durukan Şekerleme Halka Arzı 2024 – DURKN Hisse

15 milyon lotunu halka arz ederek paylarının Borsa İstanbul da işlem görmeye başlamasını amaçlayan Durukan Şekerleme Sanayi ve Ticaret A.Ş halka arzı Deniz Yatırım konsorsiyum liderliğinde tamamlanacak. Hissesi DURKN kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacak şirketin halka arzına dair bütün detaylar için: Durukan Şekerleme Kimin? DURKN Ne İş Yapar?

Durukan Şekerleme Kimin? DURKN Ne İş Yapar?

Durukan Şekerleme Kimin? DURKN Ne İş Yapar?

Altınkılıç Gıda Halka Arzı 2024 – ALKLC Hisse

Sermaye Piyasası Kurulu’na taslak izahnamesini sunarak halka arz onayı beklemeye başlayan firmalardan biri olan Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret A.Ş, yaklaşık 34 milyon lotunu halka arz etmeyi planlamaktadır. ALKLC kodu ile BİST de işlem görmesi beklenen firma hakkında bütün detaylar için: Altınkılıç Gıda Kimin? ALKLC Ne İş Yapar?

ALKLC Halka Arz Taahhütleri!

ALKLC Halka Arz Taahhütleri!

Uslu ÇSM Demir Çelik Halka Arzı 2024 – USCMS Hisse

Uslu Ailesinin demir çelik alanında iştigal edel firması Uslu ÇSM Demir Çelik de SPK’dan halka arz onayı bekleyen firmalardan. 25 milyon lotunun satışı ile halka açılmak isteyen firmanın bütün halka arz bilgilerine ve diğer detaylarına dair buradan bilgi sahibi olabilirsiniz: Uslu ÇSM Demir Çelik Halka Arz Bilgileri ve Finansal Durumu!

USCSM Ne İş Yapar? Uslu Demir Çelik Ne Zaman Kuruldu?

USCSM Ne İş Yapar? Uslu Demir Çelik Ne Zaman Kuruldu?

Efor Çay Halka Arzı 2024 – EFORC Hisse

35 milyon lotunun satışı ile halka arz sürecini gerçekleştirmeyi planlayan Efor Çay Sanayi Ticaret A.Ş, SPK’dan 2024 yılı içerisinde halka arz onayı bekleyen firmalardan biri olacak. EFORC kodu ile BİST de işlem görmesi beklenen şirkete dair detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz: Efor Çay Kimin? EFORC Ne İş Yapar?

Efor Çay Kimin? EFORC Ne İş Yapar?

Efor Çay Kimin? EFORC Ne İş Yapar?

Alcas Metal Halka Arzı 2024 – ALCAS Hisse

Alcas Metal Sanayi A.Ş tarafından SPK’ya sunulan taslak izahnamenin incelenme sürecine müteakip halka arzına dair karar verilecek. Şirket, 2024 yılında SPK’dan onay alması durumunda 17 milyon lottan fazla payının satışını yaparak halka açılacak ve hisseleri de borsada ALCAS kodu ile işlem görecek. Şirkete dair tüm detaylar için: Alcas Metal Kimin? ALCAS Ne İş Yapar?

Alcas Metal Kimin? ALCAS Ne İş Yapar?

Alcas Metal Kimin? ALCAS Ne İş Yapar?

Penca Tekstil Çorap Halka Arzı 2024 – PENTI Hisse

Penti markası ile tanınan Penca Tekstil Çorap Sanayi ve Ticaret A.Ş de halka arz için bekleyen firmalardan. 2024 yılında SPK’dan onay bekleyen firma, Ak Yatırım konsorsiyum liderliğinde halka arz sürecini tamamlamayı ve halka arzda yaklaşık 145 milyon lotun satışını yapmayı planlamaktadır. Borsada PENTI kodu ile işlem görmesi beklenen firmaya dair tüm detaylar: PENTI Kimin? Penca Ne İş Yapar?

Penti Halka Arz Taahhütleri ve Fon Kullanım Alanları!

Penti Halka Arz Taahhütleri ve Fon Kullanım Alanları!

Kıraç Galvaniz Halka Arzı 2024 – TCKRC Hisse

Kıraç Galvaniz Telekomünikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş gelecek yıl borsada yerini alabilmek adına SPK’ya taslak izahnamesini sundu. İnfo Yatırım konsorsiyum liderliğinde 45 milyon lotun satışını yapmak isteyen şirket borsada TCKRC kodu ile işlem görecek. Şirkete ve halka arz sürecine dair bütün detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: Kıraç Galvaniz Kimin, Ne İş Yapar? TCKRC Halka Arz Bilgileri!

Kıraç Galvaniz Halka Arz Bilgileri! TCKRC Ne Zaman Halka Arz Olacak?

Kıraç Galvaniz Halka Arz Bilgileri! TCKRC Ne Zaman Halka Arz Olacak?

Akçelik Demir Çelik Halka Arzı 2024 – AKCEL Hisse

SPK’nın 2024 yılı için önünde halka arz onayı bekleyen onlarca şirketten biri de Akçelik Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Firmanın halka arzının A1 Capital konsorsiyum liderliğinde gerçekleştirilmesi ve 26 milyon lottan fazla payının ihraç edilmesi öngörülmekte. Süreç sonunda halka açıklık oranı yüzde 15,58 dolayında olması planlanan firmaya dair detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: Akçelik Demir Çelik Kimin? AKCEL Ne İş Yapar?

AKCEL Halka Arz Bilgileri! Akçelik Halka Arz Ne Zaman?

AKCEL Halka Arz Bilgileri! Akçelik Halka Arz Ne Zaman?

Koton Halka Arzı 2024 – KOTON Hisse

Türkiye’nin önde gelen perakende giyim markalarından biri konumunda bulunan KOTON, geçtiğimiz haftalarda SPK’ya başvuruda bulunarak halka arz sürecine start vermişti. Koton halka arzının da 2024 yılında gerçekleştirilmesi ön görülmekte. İş Yatırım konsorsiyum liderliğindeki halka arzda 385 milyon lotun satışı planlanmakta. İşte şirkete ve halka arz sürecine dair detaylar: Koton Halka Arz Oluyor! KOTON Kimin, Halka Arz Bilgileri Nasıl?

Koton Halka Arz Geliri Kullanım Alanları! Koton Halka Arz Taahhütleri!

Koton Halka Arz Geliri Kullanım Alanları! Koton Halka Arz Taahhütleri!

Techmine GSYO Halka Arzı 2024 – TMGSY Hisse

Techmine Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş 2024 senesi içerisinde SPK’dan halka arz onayı alarak paylarının borsada işlem görmeye açılmasını bekliyor. Şirketin halka arzda 36 milyon lotunun satışı gerçekleştirilecek. Şirkete dair detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz: Techmine GSYO Kimin? TMGSY Ne İş Yapar, Halka Arz Tarihi Ne Zaman?

Techmine GSYO Kimin? TMGSY Ne İş Yapar, Halka Arz Tarihi Ne Zaman?

Techmine GSYO Kimin? TMGSY Ne İş Yapar, Halka Arz Tarihi Ne Zaman?

Marbaş Yatırım Halka Arzı 2024 – MRBAS Hisse

Borsa İstanbul’da aracı kurum faaliyetleri yürüten Marbaş Yatırım Menkul Değeler A.Ş de 2024 yılında halka açılmak istiyor. Bu doğrultuda SPK’ya başvurarak taslak izahnamesini sunan şirketin 20 milyon lotunun satışının Gedik Yatırım konsorsiyum liderliğinde yapılması ön görülüyor. İşte şirkete ve halka arz sürecine dair tüm bilgiler: Marbaş Halka Açılıyor! MRBAS Halka Arz Bilgileri! MRBAS Kimin ve Ne İş Yapar?

MRBAS Ne İş Yapar, Ne Zaman Kuruldu?

MRBAS Ne İş Yapar, Ne Zaman Kuruldu?

Koç Metalurji Halka Arzı 2024 – KOCLK Hisse

Koç Metalurji A.Ş de SPK’ya halka arz başvurusu yapan firmalardan biri. Taslak izahnamesini Sermaye Piyasası Kurulu’na sunan Koç Metalurji, 2024 yılı içerisinde 125 milyon lotunu satarak borsada KOCLK kodu ile işlem görmeyi planlıyor. A1 Capital konsorsiyum liderliğinde gerçekleşmesi beklenen halka arza dair detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: Koç Metalurji Kimin ve Ne İş Yapar? Koç Metalurji Halka Arz Ne Zaman?

Koç Metalurji Ne İş Yapar, İştirak Kuruluşu Var mı?

Koç Metalurji Ne İş Yapar, İştirak Kuruluşu Var mı?

SMM Tekstil Halka Arzı 2024 – SMMAS Hisse

SMM Tekstil A.Ş halka arzı için süreç 2023 yılı içerisinde başlatılmış ve SPK’ya gerekli başvurular tamamlanmıştı. 12,5 milyon lotunu halka arz etmek isteyen şirket, Şeker Yatırım konsorsiyum liderliğinde süreci tamamlayacak. Şirkete dair detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz: SMM Tekstil Kimin ve Ne İş Yapar? SMMAS Halka Arzı Ne Zaman?

SMM Tekstil Kimin ve Ne İş Yapar? SMMAS Halka Arzı Ne Zaman?

SMM Tekstil Kimin ve Ne İş Yapar? SMMAS Halka Arzı Ne Zaman?

Güllük Mandalya Halka Arzı 2024 – GLMND Hisse

Güllük Mandalya Turizm ve Liman İşletmeleri A.Ş; ortak satışı ve bedelli sermaye artırışından müteşekkil toplam 24,5 milyon lotun halka arz edilmesi için SPK’ya başvuruda bulunmuştu. 2024 yılında tamamlanması beklenen halka arz süreci sonrasında şirket hisselerinin Borsa İstanbul’da GLMND kodu ile işlem görmesi planlanıyor. Şirket ve halka arz süreci detaylarına buradan göz atabilirsiniz: Güllük Mandalya Kimin ve Ne İş Yapar? GLMND Halka Arz Ne Zaman?

Güllük Mandalya Kimin ve Ne İş Yapar? GLMND Halka Arz Ne Zaman?

Güllük Mandalya Kimin ve Ne İş Yapar? GLMND Halka Arz Ne Zaman?

Tavuk Dünyası Halka Arzı 2024 – TVKDN Hisse

Tavuk Dünyası, gelecek yıl halka arzının tamamlanması beklenen şirketlerden. SPK’nın önündeki en dikkat çekici başvurulardan biri konumda olan firmanın 15 milyon lotunun halka arz edilmesi ön görülüyor. Yapı Kredi Yatırım konsorsiyum liderliğinde halka arz edilecek olan Tavuk Dünyası’nın Borsa İstanbul kodunun da TVKDN olması planlanıyor. İşte şirkete ve halka arz sürecine dair detaylı bilgiler: Tavuk Dünyası Halka Arz Oluyor, Şirket Kimin? TVKDN Halka Arzı Ne Zaman?

Tavuk Dünyası Halka Arz Oluyor, Şirket Kimin? TVKDN Halka Arzı Ne Zaman?

Tavuk Dünyası Halka Arz Oluyor, Şirket Kimin? TVKDN Halka Arzı Ne Zaman?

Kaymet Metal Halka Arzı 2024 – KAYMT Hisse

Kayseri merkezli Kaymet Metal İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş halka arz olmayı bekleyen firmalar arasında yer alıyor. SPK’ya taslak izahnamesini sunan şirketin halka arz sürecinde toplam 23,8 milyon lotunun satışının yapılması ön görülmektedir. BİST de KAYMT kodu ile işlem görmesi planlanan firma için detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: Kaymet Metal Kimin ve Ne İş Yapar? KAYMT Halka Arz Ne Zaman?

Kaymet Metal Kimin ve Ne İş Yapar? KAYMT Halka Arz Ne Zaman?

Kaymet Metal Kimin ve Ne İş Yapar? KAYMT Halka Arz Ne Zaman?

Tezkim Kimya Halka Arzı 2024 – TEZKM Hisse

Tezkim Tarımsal Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş, ortak satışı ve bedelli sermaye artışı olmak üzere toplam 13 milyon lotun satışı için halka arz süreci yürütmekte. Halka açıklık oranı yüzde 15,5 dolayında olması planlanan şirketin halka arz sonrasında BİST de TEZKM koduyla işlem görmesi bekleniyor. Şirkete ve halka arz sürecine dair tüm bilgiler için: Tezkim Kimya Kimin, Ne İş Yapar? TEZKM Halka Arz Ne Zaman?

TEZKM Halka Arz Bilgileri! Tezkim Ne Zaman Halka Arz Olacak?

TEZKM Halka Arz Bilgileri! Tezkim Ne Zaman Halka Arz Olacak?

OBA Makarna Halka Arzı 2024 – OBAMI Hisse

Türkiye’de makarna markaları arasında önemli bir yere sahip olan OBA Makarna da halka arz onayı sırası bekleyen firmalardan biri olarak dikkat çekiyor. SPK’ya, toplamda 100 milyon lottan fazla hisse satışı için taslak izahname sunan şirketin süreç sonunda halka açıklık oranının yüzde 20 dolayında olması planlanıyor. Şirkete ve halka arzına dair detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz: OBA Makarna Kimin, Halka Arzı Ne Zaman? OBAMI Ne İş Yapar?

Oba Makarna Halka Arz Ne Zaman? OBAMI Halka Arz Bilgileri!

Oba Makarna Halka Arz Ne Zaman? OBAMI Halka Arz Bilgileri!

PTTAVM Halka Arzı 2024

2023 yılı içerisinde halka arz olmak için çalışmalarına başlayan ve gerekli girişimleri sürdüren PTTAVM de yakın gelecekte taslak izahnamesini SPK’ya sunacak. Konu hakkında PTT Genel Müdürü Hakan Gülten tarafından yapılan açıklamalara göre, şirketin 2024 yılında borsada işlem görmeye başlaması bekleniyor. Dikkat çekici halka arza dair detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: PTTAVM Halka Arzı 2024 Yılında Gerçekleştirilecek!

PTTAVM Halka Arzı 2024 Yılında Gerçekleştirilecek

PTTAVM Halka Arzı 2024 Yılında Gerçekleştirilecek

ARF Bio Halka Arzı 2024

SPK’ya taslak izahnamesini sunan firmalardan biri olan ARF Bio Yenilenebilir Enerji de 2024 yılında halka arz onayı almayı bekliyor. Şirket, ortak satışı ve sermaye artışı ile birlikte toplam 44 milyon lotun satışını yapmayı planlıyor. A1 Capital konsorsiyum liderliğinde gerçekleştirilecek halka arz öncesinde şirketin BİST de işlem göreceği kod da kamuoyuna deklare edilecektir. Şirkete ve halka arz sürecine dair detaylı bilgiler için: ARF Bio Yenilenebilir Enerji Halka Arz Oluyor! Arf Bio Kimin, Ne İş Yapar?

ARF Bio Yenilenebilir Enerji Halka Arz Oluyor! Arf Bio Kimin, Ne İş Yapar?

ARF Bio Yenilenebilir Enerji Halka Arz Oluyor! Arf Bio Kimin, Ne İş Yapar?

Pasifik Donanım ve Yazılım Halka Arzı 2024

Pasifik Donanım ve Yazılım Bilgi Teknolojileri A.Ş, ortak satışı ve bedelli sermaye artışı için toplam 27 milyon lotun satışını yapmak üzere SPK’ya başvurdu. Taslak izahnamesini sunan şirket, Halk Yatırım konsorsiyum liderliğinde süreci yürütüyor. Şirket ve halka arz süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için buraya göz atabilirsiniz: Pasifik Donanım ve Yazılım Halka Arzı Ne Zaman? Pasifik Teknoloji Kimin?

Pasifik Donanım Ne İş Yapar, Ne Zaman Kuruldu?

Pasifik Donanım Ne İş Yapar, Ne Zaman Kuruldu?

Altınay Savunma Halka Arzı 2024

Hakan Altınay tarafından kurulan Altınay Teknoloji Grubu şirketi Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş, Aralık ayı itibariyle halka arz sürecine start verdi. 2024 yılında halka arz onayı almayı bekleyen şirket, yaklaşık 59 milyon lotun satışını gerçekleştirecek. Şirkete ve halka arz sürecine dair detaylı bilgiler için: Altınay Savunma Halka Arz Oluyor, Şirket Kimin ve Kaç Lot Satılacak?

Altınay Savunma Halka Arz Oluyor, Şirket Kimin ve Kaç Lot Satılacak?

Altınay Savunma Halka Arz Oluyor, Şirket Kimin ve Kaç Lot Satılacak?

Bor Şeker Halka Arzı 2024

Gedik Yatırım konsorsiyum liderliğinde halka arz sürecini yürüten ve SPK’ya taslak izahnamesini sunan Bor Şeker; toplamda 70 milyon lotun satışını yapmak istiyor. Bunun 40 milyon lotu sermaye artışı ve 30 milyon lotu da ortak satışı olarak planlanıyor. Şirketin halka arz sürecine dair detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: Bor Şeker Halka Arz Oluyor! Bor Şeker Halka Arz Ne Zaman?

bor-seker-halka-arz-oluyor-bor-seker-halka-arz-ne-zaman

Ekim Turizm (Intercity) Halka Arzı 2024

Ekim Turizm, ya da nam-ı diğer Intercity için de halka arz süreci devam ediyor. 2024 yılında SPK’dan halka arz onayı bekleyen firmalardan biri konumunda olan Ekim Turizm için detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz: Ekim Turizm (Intercity) SPK’ya Halka Arz Başvurusu Yaptı! Ekim Turizm Halka Arz Ne Zaman?

ekim-turizm-spkya-halka-arz-basvurusu-yapti

2024 Yılında Halka Arz Olmayı Bekleyen Diğer Şirketler

Halka arz süreci devam eden diğer şirketler de aşağıdaki gibidir. Söz konusu şirketlerin detaylı bilgileri de sitemizde yakın zamanda yer alacaktır:

 • HDM Çelik Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş – HDMCB Hisse
 • Mikro Yazılımevi Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. – MKROY
 • Outmedya İletişim A.Ş. – OUTMD
 • Çavuşoğlu Demir Çelik Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret A.Ş – CAVDC
 • Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A.Ş
 • GFS Holding A.Ş
 • Ferbis Tarım ve Ticaret A.Ş
 • Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş
 • Yeşil Global Enerji A.Ş
 • Koray Holding A.Ş
 • Cem Zeytin A.Ş
 • Büyük Hekimoğlulları Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş
 • GAMA Recycle Sürdürülebilir Teknolojiler A.Ş
 • Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş
 • Cosmer Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş
 • Enda Enerji Holding A.Ş

SPK

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz