SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Tahminleri Bilançonun Ardından Geliyor

Tekfen Holding'in 2023'ün son çeyreğine ilişkin bilanço sonuçlarının açıklanmasının ardından TKFEN hisse 2024 yeni hedef fiyat tahminleri gelmeye başladı...

Güncelleme: 14:46 - 24.04.2024
TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Tahminleri Bilançonun Ardından Geliyor

Tekfen Holding 2023 4. çeyrek bilançosu açıklandı. Bilançonun açıklanmasının ardından aracı kurumlar da Tekfen hissesine yönelik 2024 hedef fiyat tahminlerini güncellemeye ve yeni beklentilerini açıklamaya başladılar. BİST 100 endeks hisselerinden biri olan TKFEN hisse 2024 yeni hedef fiyat tahminlerini içeriğimizde derledik, işte detaylar…

Aracı Kurumların TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Beklentileri

Ülkemizin lider şirketlerinden biri olan ve pek çok sektörde yatırımları bulunan Tekfen Holding A.Ş hissesi TKFEN BİST 100 endeksinde işlem görmektedir. Şirketin yeni bilanço açıklamasının ardından aracı kurumlar da yeni hedef fiyat tahminlerini açıklamaya başladılar. TKFEN 2024 hedef fiyat beklentisini duyuran bazı aracı kurumların öngörüleri aşağıdaki gibidir…

İLGİLİ HABER Borsada Bu Hafta En Çok Hangi Hisseler Yükseldi – 18 Mayıs 2024?
Tekfen Holding'in 2023'ün son çeyreğine ilişkin bilanço sonuçlarının açıklanmasının ardından TKFEN hisse 2024 yeni hedef fiyat tahminleri gelmeye başladı...

Deniz Yatırım TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Tahmini Kaç TL?

Deniz Yatırım TKFEN 2024 hedef fiyat tahminini negatif yönlü revize eden aracı kurumlardan biri oldu. Şirketin tahmini 57,6 TL iken 47,3 TL seviyesine indirildi. Bununla birlikte Deniz Yatırım TKFEN tavsiyesi ise al iken TUT düzeyine çekildi.

İLGİLİ HABER Kimpur (KMPUR Hisse) 2024 Temettü Ödemesi İle Bedelsiz Sermaye Artırımı Yapacak, Nakit Kar Payı da Var!
Tekfen Holding'in 2023'ün son çeyreğine ilişkin bilanço sonuçlarının açıklanmasının ardından TKFEN hisse 2024 yeni hedef fiyat tahminleri gelmeye başladı...

Halk Yatırım TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Öngörüsü Ne Kadar?

Halk Yatırım TKFEN hisse hedef fiyat 2024 beklentisini pozitif yönlü güncelledi. Şirket 40,86 TL olan beklentisini 50,94 TL seviyesine çıkardı. Halk Yatırım TKFEN tavsiyesi ise TUT seviyesinde kaldı.

En güncel borsa, hisse, halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Yatırım Finansman TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Beklentisi Kaç TL?

Yatırım Finansman TKFEN hedef fiyat 2024 tahminini yükselten aracı kurumlardan biri oldu. Şirketin bir önceki beklentisi 58 TL iken yeni tahminini 80 TL olarak deklare etti. Yatırım Finansman TKFEN tavsiyesi ise “endeks üstü getiri” oldu.

tkfen-2.jpg
TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Tahminleri Bilançonun Ardından Geliyor

TEB Yatırım TKFEN Hisse 2024 Yeni Hedef Fiyat Tahmini Kaç TL?

TEB Yatırım, Tekfen Holding 2023’ün son bilançosunu açıklamadan önce hedef fiyat tahminini deklare etmişti. TEB Yatırım TKFEN hisse hedef fiyat öngörüsü 44,75 TL’den 48,46 TL seviyesine yükseldi. Bununla birlikte şirketin tavsiyesi ise TUT şeklinde kaldı.

TKFEN Hisse Son Durum 23 Nisan 2024!

Tekfen Holding hissesi TKFEN 22 Nisan Pazartesi işlem gününü 44,86 TL seviyesinden kapattı. TKFEN hisse grafik incelendiğinde hissenin son 1 aylık süreçte yatırımcısına yüzde 9’a yakın kazanç sağladığı, son 6 aylık periyotta ise yüzde 1’e yakın artış yaşadığı görülmekte. Son bir yıllık süreçte yüzde 25’i aşkın prim getiren hissenin 5 yıllık süreçteki artışı ise yüzde 80’e yakın seviyede diyebiliriz.

TKFEN grafik analiz yapıldığında hissenin son 52 haftada gördüğü en yüksek seviye 55,40 TL, en düşük seviye ise 25,48 TL olduğu görülmekte. Piyasa değeri 16,60 milyar TL olan şirketin temettü oranı ise yüzde 6,28 şeklinde. Bahse konu veriler TKFEN anlık grafik analiz neticesinde elde edilmiş olup hissenin fiyatı değiştiğinde bu verilerde de değişim olabilir.

TKFEN KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz