SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

VET Kripto Para Birimi Uzun Vadeli Yükselişte

VET kripto para birimi, genel piyasa düşüşüne rağmen uzun vadeli yükseliş trendinde.

Yayınlanma:
VET Kripto Para Birimi Uzun Vadeli Yükselişte

VET’in son günlerdeki düşüş eğilimine rağmen uzun vadeli perspektifinde yeşil ışık yanıyor! Yıllık bazda yüzde 60’a yakın bir artışla, VET kripto para piyasasındaki en iyi performans gösterenler arasında yer alıyor. Şu anda 0,038 dolar seviyesinde işlem görüyor olsa da, bazı analistlerin 0,27 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) mümkün olduğuna inandığı gözleniyor.

vet-kripto-para-birimi-uzun-vadeli-yukseliste

İLGİLİ HABER Borsada Bu Hafta En Çok Hangi Hisseler Yükseldi – 18 Mayıs 2024?
VET kripto para birimi, genel piyasa düşüşüne rağmen uzun vadeli yükseliş trendinde.

VET kripto para piyasasında en iyi performanslılar arasında

Analizcilerin tahminleri çeşitli; kısa vadeli yükselişin 0,06 dolara çıkabileceğini düşünenler olduğu gibi, muazzam bir yükselişle fiyatın 1 dolara kadar çıkabileceğini öngörenler de var.

Popüler kripto analisti Ali Martinez’e göre, VET’in Haziran’dan Aralık 2020’ye kadar olan fiyat gidişatını taklit ettiği düşünülüyor. Analiste göre, varlık önümüzdeki günlerde 0,032 dolara geri çekilebilir ve ardından 0,60 dolara kadar yükselmeye başlayabilir.

İLGİLİ HABER Kimpur (KMPUR Hisse) 2024 Temettü Ödemesi İle Bedelsiz Sermaye Artırımı Yapacak, Nakit Kar Payı da Var!
VET kripto para birimi, genel piyasa düşüşüne rağmen uzun vadeli yükseliş trendinde.

Yakın zamanda VET için parlak bir gelecek öngören diğer analistler arasında Clifton Fx ve World of Charts yer alıyor. Clifton Fx, coinin değerinin kısa vadede 0,06 dolara yükselebileceğini savunurken, World of Charts ise bu yaz 0,22 dolara ulaşılabileceğini öne sürüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz