SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

Yeni Halka Arz OZYSR Bu Hafta Borsada En Çok Kaybettiren Hisse Oldu

Borsa İstanbul’da geride kalan haftada BIST 100 endeksi yüzde 3 civarında düştü. Yeni halka arz OZYSR ise bu hafta borsada en çok kaybettiren hisse oldu.

Güncelleme: 16:30 - 08.06.2024
Yeni Halka Arz OZYSR Bu Hafta Borsada En Çok Kaybettiren Hisse Oldu

2024 yıl başından bu yana Borsa İstanbul’da devam eden çalkantılı süreç hız kesmeden sürüyor. BIST 100 de bankacılık hisseleri hariç onlarca hissede derin düşüşler yaşanıyor. Yılın ortası yaklaşmışken, yüzlerce hisse zirvesinin çok gerisinde kaldı. Bu hafta da onlarca hissede düşüş sürerken, düşüşte bayrağı yeni halka arz olan OZYSR çekti. Borsada bu hafta yatırımcısına en çok kayıp yaşatan hisselere Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

Yeni Halka Arz OZYSR Bu Hafta Borsada En Çok Kaybettiren Hisse Oldu

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi A.Ş. hissesi OZYSR’ın haftalık bazda en çok düşen hisse olduğu görüldü. Halka arz fiyatının altına kadar gerileyen OZYSR, 7 Haziran Cuma gününü 26,22 TL’den tamamladı. Hissedeki haftalık düşüş yüzde 30’un üzerine çıktı. Özyaşar’ı düşüşte takip eden diğer hisseler ise şu şekilde oldu:

Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş. hissesi SUMAS haftalık bazda yüzde 20’den fazla değer kaybederek haftayı 400 liradan tamamladı.

Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. hissesi ADEL haftalık bazda yüzde 20’den fazla değer kaybederek haftayı 515,5 liradan tamamladı.

Pergamon Status Dış Ticaret A.Ş. hissesi PSDTC haftalık bazda yüzde 20 civarında değer kaybederek 91,25 lira seviyesine geriledi.

Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hissesi DOFER haftalık bazda yüzde 20’ye yakın değer kaybederek 42,90 lira seviyesine düştü.

Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. hissesi SAMAT haftalık bazda yüzde 16 civarında değer kaybederek 43 liraya geriledi.

Denge Yatırım Holding A.Ş. hissesi DENGE haftalık bazda yüzde 15’den fazla düşüş yaşayarak 4,24 TL noktasına indi.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. hissesi ODINE haftalık bazda yüzde 15’den fazla düşüş yaşayarak 55,25 lira noktasına geri çekildi.

Yeni Halka Arz OZYSR Bu Hafta Borsada En Çok Kaybettiren Hisse Oldu

Yeni Halka Arz OZYSR Bu Hafta Borsada En Çok Kaybettiren Hisse Oldu

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. hissesi HURGZ haftalık bazda yüzde 14 civarında düşüş yaşayarak 4,07 TL noktasına indi.

Global Menkul Değerler A.Ş. hissesi GLBMD haftalık bazda yüzde14 civarında düşüş yaşayarak 38,52 TL noktasına indi. Hisse, haftanın son işlem gününü de taban noktasından kapattı.

KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz

R
Rasim Tetik 2 dakika önce

Neden yeni degerlendirme yapmiyorsunuz 1 haftadir yeni haber yok