SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Avrupa Yatırım Holding Erra Kauçuk Sanayi İle Ortak Oluyor

Avrupa Yatırım Holding A.Ş., Manisa'da kurulacak Erra Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. adlı yeni şirkete ortak olma kararı aldı.

Yayınlanma:
Avrupa Yatırım Holding Erra Kauçuk Sanayi İle Ortak Oluyor

Son dönemde dikkat çekici bir yükseliş trendi gösteren Avrupa Yatırım Holding A.Ş., bugünkü Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) bildiriminde, yeni kurulacak bir şirkete ilişkin ortaklık bilgilendirmesinde bulundu.

Şirketin bildirimine göre, Erra Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kuruluşuna ilişkin detaylar paylaşıldı.

Borsa İstanbul’da AVHOL koduyla işlem gören şirketin açıklamasında, Manisa’da kurulacak Erra Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. adlı şirkete ortak olma kararı alındığı belirtildi.

avrupa-yatirim-holding-erra-kaucuk-sanayi-ile-ortak-oluyor

Erra Kauçuk Sanayi’ye ilişkin detaylar paylaşıldı

Kurulacak şirketin toplam sermayesinin 600 bin TL olduğu ve her birinin değeri 100 TL olan 6 bin paya ayrıldığı ifade edildi.

Ayrıca, Avrupa Yatırım Holding’in, beheri 100 TL değerinde 4.020 adet paya karşılık gelen 402 bin TL sermayeli yüzde 67 hissesine sahip olacağı açıklandı.

Ortaklığın şirket faaliyetlerine olumlu etkilerinin beklendiği vurgulandı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz