SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Reeder Teknoloji (REEDR Hisse) Elektrikli Araç Pilot Üretimi Tamamlandı

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. dikkat çekici bir KAP bildirimi geçti. Reeder Teknoloji (REEDR hisse) elektrikli araç pilot üretimi tamamlandı.

Yayınlanma:
Reeder Teknoloji (REEDR Hisse) Elektrikli Araç Pilot Üretimi Tamamlandı

Hafta sonu olmasına rağmen, payları Borsa İstanbul’da işlem görmekte olan firmalardan önemli haberleri Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden deklare edilmeye devam ediliyor. Bu şirketlerden biri konumunda olan Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., anımsanacağı üzere; geçtiğimiz Şubat ayı başında “elektrikli araç” yapacağını açıklamıştı. Ardından, firmanın BIST de REEDR kodu ile işlem görmekte olan payları büyük bir atağa kalkmıştı. Aradan geçen zaman diliminde elektrikli araç ile ilgili olarak pek çok “söylenti” kamuoyuna düşse de, şirketten detaylı bir açıklama gelmemişti. Reeder Teknoloji (REEDR hisse) bugün yaptığı açıklamayla; elektrikli araç pilot üretimini tamamladığını duyurdu. Detaylara Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

Reeder Teknoloji (REEDR Hisse) Elektrikli Araç Pilot Üretimi Tamamlandı

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den bugün (9 Haziran Pazar) yapılan açıklamada, özet olarak şu bilgilere yer verildi. İşte madde madde gelişmeler:

  • Firmanın satışa sunulacak ilk elektrikli aracı olan “reEV Classical” projesinin Türkiye pilot üretimi tamamlandı.
  • Yurtdışından satın alınan sertifikası ile üretilen ilk hazır aracın Türkiye yol testlerine başlandı.
  • Seri üretim için ilk siparişler verildi.
  • Seri üretime 2024 Ağustos döneminde başlanması hedefleniyor.

Reeder’ın diğer elektrikli aracı “reeder Fancy“nin ilk prototip üretimi 30 Haziran 2024 itibariyle tamamlanacak. Dizaynı ve teknolojisi Reeder tarafından geliştirilen aracın sertifikasyon süreci de ilgili tarihte başlayacak. Araca dair ilk siparişler de Ağustos 2024 döneminde verilecek.

En güncel borsa hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Üst Segment reeV Max Üretimi Eylül Ayında!

Reeder Teknoloji, üst segment aracı “reeV Max” ile ilgili olarak da söz konusu açıklamada detaylara yer verdi. Buna göre reeV Max için prototip çalışmaları Ağustos 2024 döneminde bitecek.

Sertifikasyon süreci akabinde, seri üretime Eylül 2024 döneminde başlanacak. İlk reeV Max aracın satışı Ekim 2024 de yapılacak. Bu proje aynı zamanda A1 segmenti serfikasyon süreci sonrasında 2025 yılında genel satışa geçilecek.

Reeder Teknoloji (REEDR Hisse) Elektrikli Araç Pilot Üretimi Tamamlandı

Reeder Teknoloji (REEDR Hisse) Elektrikli Araç Pilot Üretimi Tamamlandı

Fiyat Performans Ürünü Olacak Araçlar Yüzde 80 Yerli Olacak!

Reeder Teknoloji araçların yüzde 80 yerli olacağını ve güçlü partnerleri ile yola devam edeceklerini deklare etti. Şirket, üreteceği 3 farklı elektrikli araca dair bilgilendirme ve görsel içeren sekmesini de resmi internet sitesinde devreye aldığını duyurdu. “reEV Classical”, “reeder Fancy” ve “reeV Max” için görsellere, temel ve teknik özelliklere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

REEDR Araba

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz