SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Beşiktaş Hissesi BJKAS Tabandan Tavana Gitti

Taban serisine bugün seans açılışında da devam eden ve üst üste 15. tabanını gören Beşiktaş Hissesi BJKAS tabandan tavana gitti…

Yayınlanma:
Beşiktaş Hissesi BJKAS Tabandan Tavana Gitti

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da işlem gören paylarında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Dün seans sonu itibariyle tabanında milyonlarca lot bekleyen BJKAS hisse de bugün teorik eşleşme seansında da benzer bir tablo söz konusu idi. Seans açılışına da bugünün taban fiyatı olan 18,49 TL’den yapan Beşiktaş hissesi BJKAS tabandan tavana gitti. Kısa sürede taban bozan ve gelen keskin alımlarla tavana yönelen hisse, günün tavan fiyatı olan 22,58 TL’yi gördü. Tavan kilitleyen Beşiktaş tahtasının tavan fiyatında an itibariyle 8 milyon lottan fazla emir bekliyor. Detaylara Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

Beşiktaş Hissesi BJKAS Tabandan Tavana Gitti, Tavanda Milyonlarca Lot Var!

Beşiktaş hissesi BJKAS şimdiye kadar gördüğü en yüksek seviye olan 89,75 TL seviyesinden başladığı taban serisi ile 20 liranın altına kadar gerileyerek yatırımcısına kısa sürede büyük bir kayıp yaşattı. Bugün itibariyle üst üste 15. tabanını gören tahtada seans açılışının ardından yüklü alımlar gelmeye başladı. BJKAS hisse AKD durumu an itibariyle incelendiğinde, hissenin alıcı tarafında ilk sırada Ak Yatırım görülmekte.

Kurumsal yatırımcıların hem alıcı hem de satıcı tarafında başı çektiği tahtada, terste kalan bireysel yatırımcıların da maliyet düşürmek adına alım yaptığı AKD verilerine yansımış durumda. Halka açık konumda 100 milyon lottan fazla hissesi bulunan Beşiktaş’ın bugün ki sert hareketi ile hacmi 70 milyon lotu aşmış durumda.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Seans açılışından bu yana geçen 1 saatlik zaman diliminde yaptığı 1,5 milyar lirayı aşan hacim rakamı ile BJKAS hisse Borsa İstanbul’da en hacimli hisseler arasında günlük bazda ilk 5’e yerleşmiş halde. Hissenin tahtası incelendiğinde, şu anda tavan fiyattan alıma Şeker Yatırım üzerinden işlem yapan yatırımcıların devam ettiği görülmekte.

BJKAS Hisse Düşüşü Bitti mi?

Taban serisini sert bir hareketle sona erdirmiş görünen Beşiktaş hissesi düşüşü bugün frenlenmiş görünmekte. Bununla birlikte, haftanın geri kalan günlerinde BJKAS paylarının nasıl bir hareket izleyebileceğini ön görmek bir hayli zor. Zira dün akşam seans kapanışında 17 milyon lottan fazla taban fiyatında satış bekleyen hissenin bugün tavan fiyatında 8 milyon lottan fazla alım emri beklemekte.

Yüksek volatilite ile hareket eden BJKAS paylarında işlem yapmak isteyen yatırımcıların bu nedenle bir hayli dikkatli olmaları ve kademeli işlemlere özen göstermeleri kendi çıkarları açısından faydalı olabilir.

BJKAS KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz