SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

BIST 100 Endeksi Yükselirken GUBRF Hisseleri Dikkat Çekti

BIST 100 endeksi, kötü bir başlangıcın ardından üçüncü günde yükselişe geçti. Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GUBRF) hisselerinde yaşanan dikkate değer yükseliş, endeksteki hareketliliği vurguluyor.

Yayınlanma:
BIST 100 Endeksi Yükselirken GUBRF Hisseleri Dikkat Çekti

BIST 100 endeksi, bu hafta boyunca dalgalı bir seyir izledikten sonra üçüncü günde güçlü bir toparlanma sergiledi. Haftaya 8.822 puandan başlayan endeks, gün içindeki yükselişle birlikte 8.906 puana kadar çıktı, yatırımcıların dikkatini çekti. Özellikle Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GUBRF) hisselerinde yaşanan çarpıcı yükseliş, piyasalarda önemli bir konu haline geldi.

bist-100-endeksi-yukselirken-gubrf-hisseleri-dikkat-cekti

İLGİLİ HABER Oğuzhan Şahinkaya GUBRF Hissesi Sattı – 8 Ocak 2024
BIST 100 endeksi, kötü bir başlangıcın ardından üçüncü günde yükselişe geçti. Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GUBRF) hisselerinde yaşanan dikkate değer yükseliş, endeksteki hareketliliği vurguluyor.

GUBRF hisseleri günü yüzde 10 yükselişle açtı

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) herhangi bir bildirimde bulunmamasına rağmen, GUBRF hisseleri gün içinde tavan yaparak dikkat çekti. Saat 14.35 itibarıyla hisselerdeki fiyatlar belirgin şekilde artış gösterdi. GUBRF hisseleri, günü 151,80 TL’den açarak yüzde 10’luk bir yükselişle 166,1 TL seviyesine ulaştı. Önceki günlerde yaşanan düşüş trendinin ardından bu yükseliş dikkate değer bir hareket olarak kaydedildi.

Geçen yılın kapanış fiyatı olan 153,8 TL’ye göre, GUBRF hisseleri gözle görülür bir artış kaydetti. Özellikle geçen yılın son ayında 405 TL’ye kadar yükselerek büyük bir ivme kazandı. Ancak, hisselerin yıllık bazda yüzde 20,94’lük bir kayıp yaşaması, aylık bazda yüzde 14,25 ve haftalık bazda yüzde 0,42 kaybetmesi dikkat çekici. Bu hareketler, piyasalardaki genel dalgalanma ve yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesiyle ilgili olabilir. Gösterilen bu yükseliş, yatırımcılar arasında GUBRF hisselerine ilişkin beklentileri ve piyasalardaki gelecek potansiyelini yeniden değerlendirmeye yönlendirebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz