SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ceo Event Medya Büyük İşbirliğine İmza Attı

Ceo Event Medya A.Ş. ve iş ortağı Yıldızlar Tanıtım Organizasyonu Ltd. Şti., Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun düzenlediği 2024 Türkiye Bisiklet Turu ihalesini kazandı.

Yayınlanma:
Ceo Event Medya Büyük İşbirliğine İmza Attı

Ceo Event Medya A.Ş., ulusal ve uluslararası iş birlikleriyle global projelerde hizmet sunan bir şirket olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni bir iş ilişkisini duyurdu. Buna göre, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan 2024 yılı 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na dair alım işlerini kapsayan bir ihaleye katıldılar.

Şirketin ortaklık yapısıyla ilgili bilgilere göre, Ceo Event Medya A.Ş. ile Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd Şti. arasında bir iş ortaklığı oluşturuldu. Bu iş ortaklığının pilot ortağı olarak, 259 bin 900 TL’lik teklifle ihaleyi kazandılar. İş ortaklığı içindeki paylarına dair bilgi de verilerek, 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında ortaklık oranlarının yüzde 70 olduğu belirtildi.

ceo-event-medya-buyuk-isbirligine-imza-atti

CEOEM hisseleri yüzde 2 değer kazandı

Hizmet sözleşmesinin imzalanmasıyla ilgili olarak ise 5 günlük bir süre verildiği ifade edildi.

Bu gelişmenin ardından, Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi değer kaybı yaşarken, CEOEM hisseleri ise yüzde 2’lik bir artışla değer kazandı ve hisse fiyatları 17,4 TL seviyesine yükseldi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz