SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Doğanlar Mobilya Grubu Yeni Anlaşma İle Büyümeye Devam Ediyor

Doğanlar Mobilya Grubu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri'nde önemli bir sözleşme imzaladı.

Yayınlanma:
Doğanlar Mobilya Grubu Yeni Anlaşma İle Büyümeye Devam Ediyor

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş, son olarak Orta Asya Türk Cumhuriyetleri’nde faaliyet gösteren müşterileri ile sabit+ hareketli mobilya ve yatak teslimi ve montajı hususunda yeni bir sözleşme imzaladı.

doganlar-mobilya-grubu-yeni-anlasma-ile-buyumeye-devam-ediyor

İLGİLİ HABER FORTE Hisse Bilanço Nasıl Geldi 2024?
Doğanlar Mobilya Grubu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri'nde önemli bir sözleşme imzaladı.

Doğanlar Mobilya Grubu yeni sözleşme imzaladı

Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada, söz konusu sözleşmenin toplam bedelinin 42 milyon 500 bin TL olduğu belirtildi. Sözleşme kapsamında imal edilecek ürünlerin teslimatı ve montajı, sözleşme imzalandıktan sonra en geç 135 gün içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Ancak, bu milyonluk anlaşma, şirketin son günlerde düşen hisse değerlerini olumlu yönde etkilemedi. Doğanlar Mobilya Grubu’nun hisseleri, dünkü kapanışta 13,14 TL’den işlem görürken, açılışta 13,28 TL’ye yükseldi ancak bu artışı sürdüremedi. Hisse senetleri 12,95 TL’ye kadar geriledi. Yıllık bazda yüzde 100,31 kazandıran hisseler, aylık bazda yüzde 16,05 ve haftalık bazda yüzde 5,12 kazandırdı. Mart ayında 10,48 TL’ye kadar gerileyen hisseler, Nisan ayına güçlü bir başlangıç yapmıştı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz