SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Halk Yatırım İndeks Bilgisayar İçin Stratejik Hedefler Açıkladı

Halk Yatırım'ın İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye yönelik yayımladığı hisse araştırma raporu incelendi.

Yayınlanma:
Halk Yatırım İndeks Bilgisayar İçin Stratejik Hedefler Açıkladı

Halk Yatırım, borsanın köklü teknoloji ve bilişim şirketlerinden biri olan İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye yönelik bir hisse araştırma raporu yayımladı. Raporda, ürün çeşitliliğinin operasyonel karlılıktaki iyileşmeyi destekleyeceği vurgulanarak INDES hisseleri için hedef fiyat açıklandı.

halk-yatirim-indeks-bilgisayar-icin-stratejik-hedefler-acikladi

İLGİLİ HABER İndeks Bilgisayar Hissesi INDES Hedef Fiyat 2024 Tahminleri
Halk Yatırım'ın İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye yönelik yayımladığı hisse araştırma raporu incelendi.

INDES hisselerinin hedef fiyatı açıklandı

Bugün yayımlanan raporda, yeni distribütörlük anlaşmalarının şirketin ciro artışını destekleyeceği ve bu anlaşmaların şirketin güçlü seyrini sürdürmesinde belirleyici olacağı belirtildi. Özellikle, 6 Şubat tarihinde imzalanan HONOR markalı PC, cep telefonları ve tabletlerin Türkiye’deki dağıtımı konusundaki distribütörlük sözleşmesinin önemi vurgulandı. Bahsi geçen anlaşmanın, şirketin 2024 yılı cirosuna 20 milyon doların üzerinde katkı yapması öngörülüyor ve benzer sözleşmelerin ilerleyen dönemde de devreye alınabileceği belirtildi.

Raporda ayrıca, şirketin cirosunun yıl sonunda yüzde 61 artarak 67,90 milyar TL’ye yükseleceği tahmin edilirken, net karın da yüzde 56 artarak 1,27 milyar TL’ye ulaşacağı öngörüldü. Türkiye’deki demografik yapının, şirketin büyüme potansiyelini destekleyen olumlu bir katalist olduğu belirtildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz