SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kiler Gayrimenkul Hissesi Yükselirken Projesini Açıkladı

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Referans Beylikdüzü projesinin son durumunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda paylaştı.

Yayınlanma:
Kiler Gayrimenkul Hissesi Yükselirken Projesini Açıkladı

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklamayla Beylikdüzü projesine ilişkin güncel bilgileri paylaştı. İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan Referans Beylikdüzü projesinin, 709 konut ve 18 ticari üniteyle birlikte 152.656 m² inşaat alanına sahip olduğu ve tamamlanma oranının yüzde 95’e ulaştığı belirtildi.

Şirket, projenin 2024 yılının ilk yarısında müşterilere teslim edilmesinin planlandığını duyurdu. KLGYO kodlu hisse senedinin fiyatı ise saat 14.00 itibarıyla yüzde 1,02 oranında ekside 5,82 liradan işlem görüyor. Hisselerin son kapanış fiyatı 5,88 lira olmuş ve yeni güne 6,09 seviyesinden başlamıştı.

kiler-gayrimenkul-hissesi-yukselirken-projesini-acikladi

Kiler Gayrimenkul hissesi bir haftada yüzde 46 arttı

Hisse senedinin gün içinde en yüksek değeri saat 12.20’de 6,16 lira olarak kaydedilirken, en düşük değeri ise 5,69 lira oldu. Hisseler son bir haftada yüzde 46, bir ayda yüzde 84 ve bir yılda yüzde 160 oranında artış gösterdi.

Özellikle 6 Şubat’tan bu yana görülen sert yükselişin ardından, dün şirketin KAP’a yaptığı açıklamada, “Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu’nun Özel Durumlar Tebliği’ne göre Şirketimiz tarafından kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.” ifadesine yer verildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz