SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

ORGE Enerji 244 Milyon TL’lik İş Aldı

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. tarafından dün akşam KAP aracılığıyla önemli bir bildirim geçildi. ORGE Enerji 244 milyon TL'lik iş aldığını duyurdu.

Yayınlanma:
ORGE Enerji 244 Milyon TL’lik İş Aldı

Borsa İstanbul’da payları işlem gören önemli enerji ve elektrik şirketlerinden biri konumunda bulunan Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş., “İstanbul Havalimanı MRO Tesisleri Hangar A-B Projesine ilişkin” sözleşme görüşmelerine başladığını duyurdu. İlgili sözleşme kapsamında dolar ve TL olmak üzere 2 farklı para birimiyle sözleşme bedeli belirlendiği ve toplamda tutarın güncel TCMB dolar kuruyla 244 milyon TL’yi aştığı deklare edildi. Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.’nin açıkladığı iş KAP’ına ve hissenin son durumuna Arz Takvimi okuyucuları ile birlikte göz atalım…

ORGE Enerji 244 Milyon TL’lik İş İçin Sözleşme Görüşmelerine Başladı

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yaptığı açıklamaya göre; Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile “İstanbul Havalimanı MRO (Bakım-Onarım) Tesisleri Hangar A-B Projesi’nin Elektrik Tesisat İşlerinin” yapımına yönelik sözleşme imzalanması için görüşmelere başlandı.

2 şirket arasındaki sözleşme görüşmeleri; Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş tarafından işlerin yapımına yönelik olarak verilen “3.900.000 USD+KDV ve 118.000.000 TL+KDV” teklif üzerinden başlarken, toplam tutarın güncel TCMB kuru ile 244.348.690 TL+KDV seviyesinde olduğu belirtildi.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Sözleşmeye konu işlerin tamamlanması için 540 günlük süre tayin edildiğinin altının çizildiği açıklamada, sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz tamamlanmasının ardından kamuoyuna gerekli bilgilendirmelerin yapılacağı ifade edildi.

ORGE Enerji 244 Milyon TL'lik İş Aldı

ORGE Enerji 244 Milyon TL’lik İş Aldı

ORGE Hisse Yorum Analiz 2024

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da işlem gören payları güncel olarak 70 TL civarında bulunmakta. Bugüne değin en yüksek 89,70 TL’yi gören hissenin bir süredir düzeltme sürecinde olduğu ifade edilebilir. ORGE hissenin son 1 yıldaki görmüş olduğu en düşük seviyenin 18,85 TL olduğu düşünüldüğünde; söz konusu düzeltmenin normal bir süreç olduğu ifade edilebilir.

ORGE hisse için haftalık sıralı teknik destek seviyeleri 68 TL, 63 TL ve 56 TL olarak verilebilir. Hisse için haftalık sıralı teknik direnç düzeyleri ise 76 TL, 80 TL ve 86 TL olarak ifade edilebilir. ORGE paylarında işlem açmak isteyen yatırımcıların, diğer tüm hisselerde olduğu gibi; kademeli işlem açmaya özen göstermeleri kendileri için daha faydalı olabilir.

ORGE KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz