SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Özderici GYO Temettü Kararı Açıkladı

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., geçen yıl yapılan ortaklık değişikliğinin ardından sermaye artışına gitmiş ve pay alımıyla sermayesini yükseltmişti.

Yayınlanma:
Özderici GYO Temettü Kararı Açıkladı

Geçtiğimiz yıl ortaklık yapısında değişiklik yapan ve pay alımıyla şirket sermayesini 25 milyon TL’ye çıkaran Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., temettü dağıtımıyla ilgili bir karar açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan bildirime göre, şirket geçen yıl olduğu gibi bu yıl da temettü dağıtmama kararı aldı. Şirket, temettü kararının gerekçesini Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Mevzuatı’na uygunluk olarak açıkladı.

ozderici-gyo-temettu-karari-acikladi

İLGİLİ HABER VAKBN Hisse Yeni Hedef Fiyat 2024 Tahminleri Bilanço Sonrasında Geliyor
Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., geçen yıl yapılan ortaklık değişikliğinin ardından sermaye artışına gitmiş ve pay alımıyla sermayesini yükseltmişti.

Özderici GYO hisseleri yatırımcılarını memnun etmedi

Borsada yaklaşık 30 yıldır işlem gören Özderici GYO’nun hisseleri, son dönemde yatırımcılarını memnun etmedi. Yıllık primi yüzde 40 olan ve enflasyonun altında kalan hisseler, son haftayı yüzde 11 değer kaybıyla tamamladı. En yüksek 7,15 TL seviyelerine ulaşan hisseler, 15 Mart Cuma günü yüzde 5’lik bir gerilemeyle 5,67 TL’den işlem gördü.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz