SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

REYSAŞ Yöneticisinin Pay Alımı Hissedarları Olumlu Etkiledi

REYSAŞ Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurduğu pay alım işlemi, şirketin yönetim kurulu başkan yardımcısı Egemen Döven'in hisse alımının ardından hissedarlar ve yatırımcılar tarafından olumlu karşılandı.

Yayınlanma:
REYSAŞ Yöneticisinin Pay Alımı Hissedarları Olumlu Etkiledi

REYSAŞ Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.’nin bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı pay alım satım bildirimi, şirketin yönetim kurulu başkan yardımcısı Egemen Döven’in RYSAS kodlu paylarda alım işlemi gerçekleştirdiğini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre, Döven geçen hafta bugün şirket hisselerinde 37,14 TL fiyattan toplamda 150.000 lotluk alım gerçekleştirdi.

Bu son alış işlemiyle birlikte, yönetim kurulu başkan yardımcısının şirket sermayesindeki payının 8 Nisan 2024 tarihi itibarıyla yüzde 8,69 seviyesine ulaştığı belirtildi.

reysas-yoneticisinin-pay-alimi-hissedarlari-olumlu-etkiledi

RYSAS hisseleri öğleden önce tavana çıktı

Yönetim kurulu başkan yardımcısının bu alımı, hissedarlar ve yatırımcılar tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Şirketin alım haberini duyurduğu gün, hisselerde önemli bir yükseliş yaşandı.

Haftanın ilk işlem gününde 39,5 TL’den başlayan RYSAS hisseleri, öğleden önce tavana çıkarak 43,68 lira seviyesine ulaştı.

Bu son artışla birlikte, RYSAS kodlu hisselerde yıllık prim yüzde 200’ü aşarken, aylık kazanç yüzde 41’e, haftalık ise yüzde 29’a ulaştı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz