SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

SAHOL Yönetim Kurulu Üyesi Şahsi Portföyünden Hisse Devretti

Sabancı Holding'in yönetim kurulu üyesi Serra Sabancı, şahsi portföyünde bulunan Sabancı Holding A.Ş. (SAHOL) hisselerini serbest özel fona devretti.

Yayınlanma:
SAHOL Yönetim Kurulu Üyesi Şahsi Portföyünden Hisse Devretti

Sabancı Holding’in yönetim kurulu üyesi Serra Sabancı, kişisel portföyünde bulunan Sabancı Holding A.Ş. (SAHOL) hisselerini serbest özel fona devrettiğini duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, 27 Mart Çarşamba günü gerçekleşen işlemde 4.716.900 TL nominal değerli SAHOL paylarının, 77 TL fiyatla belirli bir fon tarafından devralındığı belirtildi. Açıklamada, devredilen payların kısa ve orta vadede borsada satışının planlanmadığı vurgulandı.

sahol-yonetim-kurulu-uyesi-sahsi-portfoyunden-hisse-devretti

İLGİLİ HABER Sabancı Holding (SAHOL) Temettü Ödeme Kararı Aldı
Sabancı Holding'in yönetim kurulu üyesi Serra Sabancı, şahsi portföyünde bulunan Sabancı Holding A.Ş. (SAHOL) hisselerini serbest özel fona devretti.

SAHOL hisseleri yükselişini sürdürüyor

Bu duyurunun ardından Sabancı Holding’in hisseleri olumlu bir başlangıç yaptı. Hisseler, günü yüzde 2 artışla 79,75 TL’den tamamladı. HSBC’nin bugün paylaştığı hedef fiyat analizinde, SAHOL hisseleri için fiyat beklentisini 95 TL’den 114,4 TL’ye yükselterek “AL” tavsiyesini koruduğu bildirildi.

Önceki bir değerlendirme raporunda Gedik Yatırım, Sabancı Holding için yüzde 57’nin üzerinde bir yükseliş öngörmüştü. Bu gelişmelerle birlikte, Sabancı Holding hisseleri yakından izlenen bir süreçte bulunuyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz