SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Skyalp Finansal Teknolojiler’in İşlem Kodu Değişiyor

Borsa İstanbul A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığıyla Skyalp Finansal Teknolojiler ve Danışmanlık A.Ş.'nin işlem kodu değişikliğini duyurdu. Şirketin mevcut "IDEAS" kodu, 1 Mart 2024'ten itibaren "SKYLP" olarak değiştiriliyor.

Yayınlanma:
Skyalp Finansal Teknolojiler’in İşlem Kodu Değişiyor

Borsa İstanbul A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Skyalp Finansal Teknolojiler ve Danışmanlık A.Ş.’nin işlem kodu değişikliği hakkında bir bildirim yayınladı. Bildirime göre, Borsa İstanbul Ana Pazar’da işlem gören şirketin paylarının işlem kodu değiştiriliyor.

skyalp-finansal-teknolojilerin-islem-kodu-degisiyor

Borsa İstanbul’da bir şirketin işlem kodu değişiyor

Şirketin mevcut olarak “IDEAS” koduyla işlem gören hisseleri, 1 Mart 2024 tarihinden itibaren “SKYLP” olarak işlem görüyor. Borsa İstanbul’un işlem kodu değişikliği hakkındaki bildirimi şu şekilde: “Borsamız Ana Pazar’da işlem görmekte olan Skyalp Finansal Teknolojiler ve Danışmanlık A.Ş.’nin mevcut “IDEAS” işlem kodu 01/03/2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere “SKYLP” olarak değiştirilecektir.”

IDEAS koduyla işlem gören şirket hisseleri, geçen yıl yüzde 400’ün üzerinde prim yaptı. Aylık bazda yüzde 20’nin üzerinde değer kazanan hisseler, son günlerde ise yatay seyretti. Ancak bugün düşüş yaşayarak, TSİ 17.07 itibarıyla yüzde 3’ün üzerinde değer kaybıyla 169,50 TL’den işlem gördü.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz