SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tekfen Holding 2024’te Nakit Temettü Dağıtmama Kararı Aldı

Tekfen Holding, 18 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı bildirimde, 2024 yılında nakit temettü dağıtılmayacağını duyurdu.

Yayınlanma:
Tekfen Holding 2024’te Nakit Temettü Dağıtmama Kararı Aldı

Tekfen Holding A.Ş., 18 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, 2024 yılında nakit temettü dağıtılmamasına karar verdiğini duyurdu. Borsa İstanbul’da TKFEN koduyla işlem gören şirket, geçen yıl yüzde 8,88 verimle hisse başına 2,8177900 TL nakit temettü ödemesi yapmıştı. Ancak, bu yıl nakit temettü dağıtımından vazgeçilmiş oldu.

tekfen-holding-2024te-nakit-temettu-dagitmama-karari-aldi

İLGİLİ HABER Tekfen Holding’in Hedef Fiyatı Yükseldi
Tekfen Holding, 18 Nisan 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı bildirimde, 2024 yılında nakit temettü dağıtılmayacağını duyurdu.

Tekfen Holding temettü açıklamasıyla yatırımcılarını üzdü

Tekfen Holding, 2023 yılında 1.149.757.000 TL net zarar açıklamıştı ki bu, bir önceki yıla göre önemli bir düşüşü temsil ediyor. Hasılatında ise yüzde 22’lik bir azalma yaşanmışken, özkaynaklarında ise yüzde 85’lik bir artış gözlemlendi. BIST 100 endeksindeki değer kaybına paralel olarak, Tekfen hisselerinin değeri de günlük yüzde 4,5’lik bir düşüşle 39 TL seviyesine geriledi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz