SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank müşterisi olanlar! Bayrama şanslı gireceksiniz hemen başvurun

Yayınlanma:
Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank müşterisi olanlar! Bayrama şanslı gireceksiniz hemen başvurun

İslam alemi Ramazan ayında oruç ibadetini yerine getirirken Ramazan Bayramı için de geri sayıma başladı. Ramazan Bayramı için geri sayımın devam ettiği günlerde emekliye ek ödenek çıktı. Ekonomik sıkıntılar içindeki emekli alabileceği ek ödemeler için araştırmalarını sürdürürken kamu bankalarından sevindiren haber geldi.  Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından emekliye 12 bin TL’ye kadar yapılacak olan ek ödeme de tablo da belli oldu.

Kamu bankalarından maaş promosyonu alan emekliler, promosyon miktarlarındaki farkı alabilmek için başvuru yapabiliyor. Ödemeler başvurunun hemen ardından yapılırken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “28 Mart itibarıyla emeklilerimizin promosyonları hesaplarına yatmış olacak” ifadelerine yer verdi. Promosyon ödeme tablosu da bankalar tarafından son dakika açıklandı.

KAMU BANKALARINDAN MÜŞTERİLERİ İÇİN ÖDEMELER

5 bin TL’ye kadar promosyon veren kamu bankaları, promosyon miktarlarını güncelledi. Bazı özel bankaların da  promosyon miktarlarını artırdığı görüldü. Özel bankalarında bu promosyonlarda güncelleme yapması beklenirken şu anda 17 bin TL’ye varan ödeme yapan bankalar bulunuyor. Kamu bankalarında ödemeler de şöyle karşımıza çıkıyor.

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank müşterisi olanlar! Bayrama şanslı gireceksiniz hemen başvurun

ZİRAAT BANKASI VE ZİRAAT KATILIM PROMOSYON ÖDEMESİ

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım aracılığı ile alan müşterilere 12 bin TL’ye varan promosyon ödemesi sunuluyor. 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yaparken “Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir” ifadelerine yer verdi.

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank müşterisi olanlar! Bayrama şanslı gireceksiniz hemen başvurun

VAKIFBANK PROMOSYON ÖDEMESİ

Vakıfbank tarafından yapılan promosyon ödemesinde bir aylık emekli maaşı tutarı;

  • 10.000 TL’ye kadar olanlara 5.000 TL,
  • 10.000-15.000 TL arasında olanlara 8.000 TL,
  • 15.000-20.000 TL arasında olanlara 10.000 TL,
  • 20.000 TL ve daha fazla olanlara 12.000 promosyon ödemesi yapılacaktır.

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank müşterisi olanlar! Bayrama şanslı gireceksiniz hemen başvurun

HALKBANK PROMOSYON ÖDEMESİ

Emekli maaşını 3 yıl boyunca Halkbank aracılığıyla almayı taahhüt eden tüm SGK emeklileri yeni dönem promosyon ödemelerini;

  • 10.000 TL – 14.999,99 TL 8.000 TL
  • 15.000 TL – 19.999,99 TL 10.000 TL
  • 20.000 TL ve üzeri 12.000 TL üzerinden alma hakkına sahip olacak.

Söz konusu ödemeler için başvuru yapan emekliler bayram öncesi ödemelerini alabilecek.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz

K
Kadir yilmaz 1 ay önce

Yaklaşık üç yıl önce emekli maaşımı halkbank tan almak için başvurdum.Devlet bankasi diye.750 TL promosyon verildi.Bu bankadan yatırılan her aylığından kesinti yapıldığını çekilen bazı paralardan kesinti yapıldığını öğrendim.Bu bankadan yaklaşık dört ay önce vazgeçtim başka bankaya taşıdım.promosyonlar guncellenmiyordu.Verilen yediyuzelli TL.den.Yuzyetmis kusur TL sini geri aldılar. Artık memnuniyetsizliği mi bildirip ayrıldım.Devlet bankasi diye güvendiğim bu banka en son düşüneceğim banka.Halende şikayetçiyim bu bankadan. Dönüşümde olmaz.