SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mercedes Benz Kamyon Finansman Büyük İhraç Gerçekleştirdi

Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu'ndan (SPK) 1,2 milyon TL'lik borçlanma aracı ihracı için onay aldı.

Yayınlanma:
Mercedes Benz Kamyon Finansman Büyük İhraç Gerçekleştirdi

Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş., borçlanma aracı ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurularını sürdürüyor. Geçen yılın sonunda 400 milyon TL’lik borçlanma aracı ihraç belgesini alan şirket, bu kez SPK’dan 31 Ocak 2024 tarihi itibarıyla 1,2 milyon liralık borçlanma aracı ihraç belgesi almayı başardı.

mercedes-benz-kamyon-finansman-buyuk-ihrac-gerceklestirdi

İLGİLİ HABER ENAG Şubat Ayı Yıllık Enflasyonu Yüzde 122 Olarak Açıkladı
Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu'ndan (SPK) 1,2 milyon TL'lik borçlanma aracı ihracı için onay aldı.

Mercedes Benz Kamyon Finansman ihraç onayı aldı

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştığı bildirime göre, ihraç belgesi kapsamında “Yurt içinde ve toplam 1.200.000.000,00 TL tutarındaki ihraç tavanı içerisinde kalmak kaydıyla bir yıllık dönem içerisinde bir veya daha fazla seferde gerçekleştirilmek üzere ve halka arz edilmeksizin tahsisli olarak ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak amacıyla ihraç onayı almıştır” ifadeleri yer aldı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz