SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

PC İletişim (PCILT Hisse) CNBC-e ile Sözleşme İmzaladı

İlbak Holding A.Ş. firmalarından biri olan PC İletişim (PCILT hisse) CNBC-e ile sözleşme imzaladı, yatırımcıları bu haberi olumlu karşıladı.

Yayınlanma:
PC İletişim (PCILT Hisse) CNBC-e ile Sözleşme İmzaladı

Ülkemiz “iletişim, reklamcılık ve medya sektörlerinin” önemli aktörlerinden biri konumunda bulunan PC İletişim’den dün seans kapanışının akabinde önemli bir KAP bildirimi geldi. Türkiye’de yayın hayatına yeniden başlayacak olan CNBC-e markasının tanıtımı ile ilgili olarak sözleşme imzaladığını kamuoyuna ve yatırımcılarına duyuran PC İletişim’in Borsa İstanbul’da PCILT kodu ile işlem görmekte olan payları bu habere olumlu tepki verdi. Haberimiz devamında, firmadan yapılan açıklamaya Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

PC İletişim (PCILT Hisse) CNBC-e ile Sözleşme İmzaladı

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İLGİLİ HABER PC İletişim Bilanço Açıkladı PCILT Hisse Tavan Oldu
İlbak Holding A.Ş. firmalarından biri olan PC İletişim (PCILT hisse) CNBC-e ile sözleşme imzaladı, yatırımcıları bu haberi olumlu karşıladı.

“Şirketimiz tarafından; İlbak Holding A.Ş. yatırımlarından olan ve Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan, CNBC-e markasının tanıtımına yönelik medya planlama ve satın alma faaliyetlerini yürütmek üzere 04.06.2024 tarihi itibarıyla medya planlama ve satın alma sözleşmesi imzalanmıştır.”

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

PCILT Hisse KAP Haberi Sonrası Yükselişte!

PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da PCILT kodu ile işlem görmekte olan payları, dün akşam firmadan gelen KAP bildiriminin ardından borsada tırmanışa geçti. Seans açılışını, günlük bazda yüzde 5’ten fazla artışla yapan hisse, günün tavan fiyatı olan 18,32 TL’ye yönelse de gelen kar satışları ile birlikte geri çekildi. An itibariyle 17,15 lira civarından işlem görmekte olan PCILT hisse de günlük artış yüzde 3 seviyesinde seyrediyor.

PC İletişim (PCILT Hisse) CNBC-e ile Sözleşme İmzaladı

PC İletişim (PCILT Hisse) CNBC-e ile Sözleşme İmzaladı

Son açıkladığı bilanço ile yatırımcılarını memnun eden ve piyasa tarafından da olumlu fiyatlanan PC İletişim ve Medya Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. paylarındaki olumlu seyir, firmadan gelen haberlerle devam ediyor. Bugün BIST 100 endeksinde genel olarak satıcılı bir seyir göze çarparken, PCILT payları endeksten pozitif ayrışmayı başarmış durumda.

Bugüne kadar en yüksek 19,66 TL noktasını gören PCILT hissenin (bölünme sonrası güncellenmiş fiyat), 17,5 lira üzerinde haftalık kapanış yapması durumunda, eski zirvesine yönelebileceği düşünülüyor.

PCILT KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz