SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Rubenis 150 Milyonluk Satış Yaptı! RUBNS Cezası Ne Zaman Bitecek?

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş de hareketli günler yaşanıyor. Rubenis 150 milyonluk satış yaptığını duyurdu. Peki, RUBNS hisse cezası ne zaman bitecek?

Güncelleme: 13:27 - 16.05.2024
Rubenis 150 Milyonluk Satış Yaptı! RUBNS Cezası Ne Zaman Bitecek?

2022 yılında halka arzı gerçekleştirilen ve o günden bu yana düzeltme dönemleriyle de olsa yükselişini sürdüren Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş hissesi RUBNS, dün akşam gelen KAP bildirimi ile Borsa İstanbul Yönetimi tarafından volatilite bazlı tedbirler kapsamına alınmıştı. Kredili işlemlere kapatılan RUBNS cezası gündemdeki etkisini yitirmeden, şirketten önemli bir açıklama geldi. Rubenis 150 milyonluk satış yaptığını Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden deklare etti. Arz Takvimi takipçileri ile birlikte detaylara göz atalım…

Rubenis 150 Milyonluk Satış Yaptı!

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş, 24 Nisan ile 15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdiği satışları duyurdu. 3 farlı şirkete toplamda 150.630.000 TL’lik satış yaptığını açıklayan firma; peşin satış sözleşmesi kapsamında teslimatların da devam ettiğini belirtti.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

RUBNS Cezası Ne Zaman Bitecek 2024?

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş’nin paylarında, dün akşam (15 Mayıs) itibariyle gelen KAP bildirimi ile volatilite bazlı tedbirler kapsamında “kredili işlemlere kapama” önlemi alındı. BİST Yönetimi tarafından alınan kararın, 16 Mayıs 2024 Perşembe günü seans başından 14 Haziran 2024 Cuma günü seans sonuna kadar devam edeceği belirtildi.

Hisse için ek bir tedbir uygulanmaz, yahut ilgili tedbirin süresi uzatılmaz ise, RUBNS hisse tedbirsiz olarak Kurban Bayramı sonrasında işlem görmeye devam edecek.

Rubenis 150 Milyonluk Satış Yaptı! RUBNS Cezası Ne Zaman Bitecek?

Rubenis 150 Milyonluk Satış Yaptı! RUBNS Cezası Ne Zaman Bitecek?

RUBNS Hisse Yorum Analiz 2024

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş paylarında gelen tedbir sonrasında hisse bugüne satıcılı başladı. An itibariyle 41,5 TL civarından işlem gören RUBNS hissedeki günlük düşüş yüzde 2,5 civarında bulunuyor. Son 5 günde yüzde 8’den fazla ve son 1 ayda da yüzde 33’ü aşkın değer kazanan RUBNS hisse, son 6 ayda yüzde 50 dolayında prim yaptı.

RUBNS hissedeki primlenme son 1 yılda ise yüzde 150’ye yaklaştı. Zira, RUBNS payları geçtiğimiz yıl Mayıs ayında 17 TL civarından işlem görmekte idi. Bugüne değin en yüksek 51,7 TL’yi gören RUBNS hisse de işlem yapmak isteyen yatırımcıların kademeli işlemlere dikkat etmesi, risk almaktan kaçınarak pozisyonlarını güncellemesi kendileri için faydalı olabilir.

RUBNS KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz