Ard Grup Bilişim Yeni İş İlişkilerini Duyurdu

Ard Grup Bilişim Yeni İş İlişkilerini Duyurdu
Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş., sektördeki etkinliğini ve rekabet gücünü artırmak amacıyla son dönemde bir dizi önemli adım attı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında stratejik iş ilişkileri kurdu ve bu doğrultuda geniş...

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş., sektördeki etkinliğini ve rekabet gücünü artırmak amacıyla son dönemde bir dizi önemli adım attı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında stratejik iş ilişkileri kurdu ve bu doğrultuda geniş çaplı ihaleler kazanarak dikkat çekti. Özellikle TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. ile yapılan işbirliği kapsamında imzalanan sözleşmenin güncellenmesi, şirketin pazardaki konumunu güçlendirmekte önemli bir adım oldu.

ard-grup-bilisim-yeni-is-iliskilerini-duyurdu

ARDYZ hisseleri değerlenmeye devam ediyor

Bu güncellenen sözleşme kapsamında, TÜRKSAT ile yapılan işin detayları arasında, Türkiye'nin çeşitli kurumlarında devam eden e-Devlet hizmetleri için gereken yazılım projelerinin hayata geçirilmesi, mevcut yazılımların güncellenmesi, altyapıların kurulması ve işletilmesi gibi kritik hizmetler yer alıyor. Bu durum, Ard Grup'un teknoloji alanındaki uzmanlığının ve hizmet kalitesinin bir kez daha tescillenmesini sağlıyor.

Bununla birlikte, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü ile yapılan işbirliği de önemli bir adım olarak öne çıkıyor. Ard Grup, bu işbirliği kapsamında, coğrafi bilgi sistemleri yazılım geliştirme, bakım ve danışmanlık hizmetlerini üstlenerek, kamu hizmetlerinin dijitalleştirilmesine katkı sağlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.