Doğuş Gayrimenkul Gebze Center AVM'de Renovasyon Hamlesi Yapıyor

Doğuş Gayrimenkul Gebze Center AVM'de Renovasyon Hamlesi Yapıyor
Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Gebze Center AVM'de gerçekleştirilecek renovasyon çalışmaları hakkında açıklamada bulundu.Bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında...

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Gebze Center AVM'de gerçekleştirilecek renovasyon çalışmaları hakkında açıklamada bulundu.

Bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararlara göre, Gebze Center Alışveriş Merkezi'nde AVM'nin rekabet gücünü, ziyaretçi sayısını, ciro ve şirketin kira gelirlerini artırmak amacıyla bir renovasyon yatırımı yapılmasına karar verildi.

Renovasyon yatırımı kapsamında proje kontrolü için Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş., proje tasarımı için Mimarlık Mühendislik İnşaat AŞ., ve aydınlatma işleri danışmanlığı için Kitiko Aydınlatma Mühendislik İnşaat A.Ş.'den hizmet alınıyor.

dogus-gayrimenkul-gebze-center-avmde-renovasyon-hamlesi-yapiyor

Doğuş Gayrimenkul yıllık bazda yüzde 10,23 kazandırdı

Gebze Center AVM binasının renovasyon işleri için bütçenin yaklaşık 114,5 milyon TL olması beklenmektedir.

Şirketin borsada işlem gören DGGYO hisseleri, bugün açılışı 34,28 TL'den yapmıştır. Ancak saat 14.50 itibariyle hisseler 37 TL'ye kadar yükseldikten sonra düşüşe geçerek 35,3 TL seviyesine gerilemiştir.

DGGYO hisseleri yıllık bazda yüzde 10,23 kazandırırken, aylık bazda yüzde 5,08 kaybettirmiştir. Haftalık bazda ise yüzde 12'lik bir kayıp yaşanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.