SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Torun Tower’ın Satışı İçin Denizbank İle Görüşmeler Başladı

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Denizbank'a ait genel müdürlük binası olan Torun Tower'ın satışıyla ilgili resmi görüşmelerin başladığını duyurdu.

Yayınlanma:
Torun Tower’ın Satışı İçin Denizbank İle Görüşmeler Başladı

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., stratejik bir adım atarak Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Torun Tower ofis binasının satışıyla ilgili önemli bir gelişmeyi duyurdu. Şirketin paylaştığı özel durum açıklamasına göre, Denizbank tarafından genel müdürlük binası olarak kullanılan bu prestijli yapı için satış görüşmeleri resmi bir aşamaya ulaştı.

Açıklamada belirtildiğine göre, Denizbank’ın satın alma teklifindeki kısıtlayıcı unsurların giderilmesiyle birlikte, işlemin yasal ve düzenleyici izinlerinin de alındığı ifade edildi. Bu olumlu gelişme, Torunlar GYO ve Denizbank arasında yapılan ticari görüşmelerde önemli bir aşama olarak değerlendirildi.

İLGİLİ HABER TRGYO Kiracısı Denizbank’a Torun Tower’ı Sattı
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Denizbank'a ait genel müdürlük binası olan Torun Tower'ın satışıyla ilgili resmi görüşmelerin başladığını duyurdu.

torun-towerin-satisi-icin-denizbank-ile-gorusmeler-basladi

Torunlar Gayrimenkul Torun Tower ofis binasını satıyor

Torun Tower’ın satışıyla ilgili bu haberin ardından, TRGYO kodlu hisselerin piyasada pozitif bir tepki aldığı görüldü. Haftanın ilk işlem gününde, önceki dönemde yaşanan sarkmanın ardından hisseler, yazı yazıldığı an itibarıyla yüzde 1 oranında değer kazanarak 45,6 liradan işlem gördü. Şirketin stratejik kararlarına olan güvenin artmasıyla birlikte, yıllık bazda prim oranı yüzde 230’u aşan TRGYO hisseleri, Nisan ayında gösterdiği yüzde 15’i aşan değer kazancıyla dikkat çekmişti. Bu gelişmeler, şirketin gayrimenk

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz